Únor 2009

Hra the sims 2

28. února 2009 v 22:00 | Janča |  Ostatní

The sims 2

V čem je dobrá tato Hra:

Hru The Sims 2 můžeme charakterizovat, což platí i na první díl této legendy, jako nádherný simulátor života a mezilidských vztahů (ačkoliv termín "mezilidských" není úplně správný, poněvadž infiltrace mimozemšťanů je ve druhém díle patrná na první pohled). K tomu si připočtěme projektování a výstavbu vlastních sídel, rančů, či pouhých malých baráčků, jejichž výzdoba užitnými a dekoračními předměty žere čas neuvěřitelným způsobem. Pokračování podle předpokladu přináší lepší vizáž, postavičky disponují více pohyby a ano, s editorem na výrobu vlastních simáků si lze užít hodně legrace. Už asi nikoho nepřekvapí, že ve hře můžeme randit třeba s Leošem Marešem, navíc na internetu lze již v těchto momentech stáhnou spousty nových předmětů, účesů a podobných serepetiček, které dokáží potěšit srdce všech hračičků. Nicméně ta nejdůležitější změna se samozřejmě týká prohloubení sociálních vazeb, překvapí velké množství možností toho, co můžeme provádět. Vše korunuje proces stárnutí a výchovy potomků, poněvadž každou postavičku definuje mnoho atributů, čímž vzniká osobnost, která se hraním dále formuje.


Phoebe Tonkin-Clio

28. února 2009 v 16:49 | Janča |  Herečky

Phoebe Tonkin

Povolání: Herečka, modelka

Věk: 19

Datum narození: 17. 10. 1989

Místo narození: Sydney, Austrálie

Znamení: Váhy

Životopis:

Phoebe Tonkin celým jménem Phoebe Jane Tonkin se narodila 7.10.1989. Už ve čtyřech letech začala chodit do různých tanečních tříd zahrnující balet, hip hop a moderní tance. Ale již od mala byly rozhodnutá stát se herečkou, a proto absolvovala několik prestižních hereckých kurzů. Díky nim získala v 16 letech roli v seriálu H2O just add water (H2O, stačí přidat vodu), ve kterém hraje mořskou pannu Cleo Sertori. Tento seriál jí zaručil spoustu fanoušků a popularitu. Je to vlastně její první role v ...


Cariba Heine-Rikki

28. února 2009 v 16:29 | Janča |  Herečky

Cariba Heine

Povolání: Tanečnice, Herečka

Věk: 20

Datum narození: 1. 10. 1988

Místo narození: Jižní Afrika

Znamení: Váhy

V roce 1991 se přestěhovala do Austrálie. Herectví se věnuje už od tří let. Mezi jednu z jejích vášní patří Acting a Dancing (Hraní divadla a Tanec). Když jí její agent oznámil, že bude hrát v seriálu H20 stačí přidat vodu, musela si zakřičet. Zvlášť poté, co se dozvěděla, že získala roli Rikki. Tahle role byla totiž jejím vysněným sen. Proto že je to nesmírně nadšená a odhodlaná herečka, si kvůli roli mořské panny najmula soukromého trenéra plavání. Tvrdě dřela a její píle jde při plaveckých scénách dobře vidět...Claire Holt-Emma

27. února 2009 v 20:27 | Janča |  Herečky

Claire Holt

Věk: 21

Datum narození:01.01.1988

Místo narození: Brisbane, Queensland, Australie

Znamení: Kozoroh


Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál "H2O", ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou.


Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou.


Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Když se zrovna nevěnuje žádnému sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy v serálu H20 stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina.
H2O-Stačí přidat vodu

22. února 2009 v 18:37 | Janča |  Seriály

H2O-Stačí přidat vodu

H2O Stačí přidat vodu je seriál o třech šestnáctiletých dívkách - Rikki, Emma a Cleo. Jednoho dne zjistí, že po dotyku s vodou jim "narostou" ploutve - stanou se z nich mořské panny a každá z dívek má nějaké nadpřirozené schopnosti.


Postavi ze Serialu H2O-Stačí přidat vodu

Cariba Heine

Phoebe Tonkin


Claire Holt

Společné fotografie


Strašidelné příběhy-bouřka

22. února 2009 v 18:04 | Janča |  Strašidelné příběhy

Bouřka

Byla jednou jedna prababička a ta bydlela na okraji vesnice. Jednou byla hrozná bouřka a v tom někdo zabouchal na okna světnice. Prababička si nejprve myslela, že se jí jenom něco zdá, ale za chvíli se ozvalo ještě silnější zabouchání na dveře. Prababička věděla, že za bouřky se nemá nikomu otevírat.Ale zachvíli se ozvalo ještě silnější zabouchání. To už prababička nevydržela a šla otevřít.Jakmile se dveře pohnuly, tak se ozvalo obrovské zhřmění.Před dveřmi se zvedl drobný vítr a za chvíli vše utichlo. Prababička to všem vyprávěla a do týdne od této chvíle zemřela a nikdo nenašel příčinu její smrti. Do její chaloupky se nastěhoval její přítel. Jednou byla zase ta bouřka.Úplně stejná jako tehdá a příběh se znova opakoval. Napřed někdo zaklepal na okenice a potom začal bušit na dveře. Prababiččin přítel si vzpomně na ten podivný příběh a tak neotevíral. Venku bouřka stále sílila a bouchání na dveře nepřestávalo a nepřestávalo. Přítel měl hrozný strach.Ráno když bouřka začala utichat zmizelo i bouchání a hluk, který to vše doprovázel. Přítel byl tak vyděšený že se raději odstěhoval.Ovšem už nikdo se nikdy nechtěl do této chaloupky přistěhovat...
Napiště mi prosím do Komentářů jestly vám to přišlo strašidelné...


Strašidelné příběhy-Bujná fantazie

22. února 2009 v 17:59 | Janča |  Strašidelné příběhy

Bujná fantazie

Jeden 18 letý student se o sobotní noci vracel domů z diskotéky.Byl trochu unavený a i nervozní.Řidičák si udělal nedávno a ještě k tomu nejistě a o to víc se polekal když viděl mezi lesy nějaký podivný předmět.Zastavil a okamžitě se šel podívat co to je protože ho hned napadlo, že se stalo něco hrozného.Když přišel blíž, zjistil, že je to jen kabát ale všechno mu přišlo podezřelé.Co když to byla léčka?Začal se bát a rychle běžel do auta. Už otevíral dveře,když ucítil že mu někdo dal chladnou ruku na rameno.V panice se vytrhl,šlápl na plyn a rychle ujel.Myslel si že to s tou rukou není pravda, že za to může jenom jeho bujná fantazie.Jenomže když byl už doma a otevřel dveře auta tak z rámu dveří odpadli krvavé konečky čtyř prstů...
Napiště mi prosím do Komentářu jestly vám to přišlo strašidelné...


O Blogu

22. února 2009 v 17:48 | Janča |  Já a blog

Tento blog bude o všem možném zkrátka takový mix všeho. Postupně sem budu přidávat nové a nové věci.


Designy Blogu

22. února 2009 v 17:46 | Janča |  Já a blog

Designy mého Blogu

Sem budu psát designy blogu. Pokud se Vám nějaký design nebude líbit,napište mi sem. Taky mi sem prosím napište jak se Vám líbí design co je na blogu právě teď!!!
Děkuju Vám moooc!!!


21.2.2009. Moje nej kámoška mi udělala první a nový Desing...

Jako poltrét mám Me to you s hvězdičkou.

Pozadí Blohu mám Středně fialové...

A na úvodní stranu mám Me to you takoví všelijaké obrázky vistříhnuté do jednoho obrázku!!!8.3.2009. Já jsem si ve foto filtru vyrobila nový Desing!!!

Jako poltrét mám Vanessu Hudgeng...

Pozadí Blogu mám Tmavě modré no vypadá to jako černá Barva...

A na uvodní stránku jsem si udelala Logo z Muzikálu ze střední!!!25.3.2009. Tentokrát jsem si udělala moc hezký dess no mě osobně se moc líbí... :)

Jako poltrét jsem dala Vanessu Hudgens.

Na uvodní stranu mám z Fotek Vanessi Hudgens takovou koláž.

A pozadí stránky mám tmavě fialové... :o)


Katy Perry

22. února 2009 v 17:26 | Janča |  Zpěvačky

Katy Perry

Povolání: Zpěvačka
Věk: 24
Datum narození: 25. 10. 1984
Místo narození: Santa Barbara, Kalifornie, USA
Znamení: Štír

Životopis

Katheryn Hudson, jak zní její pravé jméno, se narodila 25. října 1984 v kalifornské Santa Barbaře jako prostřední dítě ve věřící rodině. Vyrůstala na chrámové hudbě, zpívala v kostele. První CD Christian gospel vydala už v roce 2001 (to jí bylo šestnáct) pod jménem Katy Hudson a bylo typickou chrámovou nahrávkou. V teenagerovských letech poslouchala s kamarády Queen (kromě nich mezi její hudební vzory patří třeba Alanis Morissette, Joni Mitchell nebo The Beach Boys) a prý dělala "hodně špatných věcí" a "nebyla typická křesťanka". V sedmnácti Katy začala spolupracovat s producentem a textařem Glenem Ballardem. Později se jejích písniček chytila společnost Virgin Records CEO s Jasonem Flomem. Začaly si jí všímat některé americké časopisy. V roce 2007 vydala nahrávku Ur So Gay a v dubnu 2008 vyšel singl I Kissed A Girl z nového alba One of the Boys, který se mimo jiné umístil na předních příčkách iTunes. 1.10.2008 Katy vydává svůj druhý videoklip z alba One of the boys. Song Hot N Cold nemá takové úspěchy jako první song I kissed a girl, ale také boduje v mnoha zemích na prvních místech hitparád. Třetí song z alba se jmenuje Thinking of you. Tento song má klipy dva. První z roku 2007 (kdy song neměl žádné úspěchy) a druhý vyšel 23.12.2008. Song zatím pro evropu není určený! Podle wikipedie by měl poprvé do evropy vkročit 24.2.2009.


Demi Lovate

22. února 2009 v 13:00 | Janča |  Herečky

Demi Lovato


Povolání: Zpěvačka, herečka, kytarystka, pianistka, skladatelka písní
Věk: 16
Datum narození: 20.08.1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Lev


Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.
Má dvě sestry, Dallas (20) a Madison (6). Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.
Čarodějky

22. února 2009 v 12:12 | Janča |  Seriály

Seriál Čarodějky

Originální název: Charmed
Žánr: Drama, Fantasy, Komedie, Mystery, Romantický
Rok výroby: 1998


Phoebe (Alissa Milano) prišla v New Yorku o práci a tak se vrací do San Francisca, aby bydlela se svými sestrami. Její starší sestra Piper (Holly Maria Coms) ji přivítá s nadšením, ale nejstarší z nich Prue (Shannen Doherty) ne. Obviňuje Phoebe z toho, že kvůli ní sa jí rozpadl vztah. Ještě v ten samý večer si Phoebe a Piper hrají se starou spiritualistickou tabulkou a najednou její ručička začne ukazovat sama od sebe písmena, z ktorých vznikne slovo podkroví. Phoebe se tam vydá a najde tam starou, rodinnou knihu kouzel. Přecte z ní zaklínadlo a to obnoví moc všech sester, ktoré jejich babička uspala když byli ještě malé. Na druhý den sestry zjistí, že každá z nich má jinou schopnost. Prue má telekinetické schopnosti, Piper umí zmrazovat čas, Phoebe míva predtuchy budoucnosti. Brzy sa ukáže že není vše takouvé jednoduché jako to na první pohled vypadá.Camp Rock

21. února 2009 v 19:30 | Janča |  Filmy

Camp Rock

Film sa krúti okolo tínedžerky Mitchie, ktorá chce za každú cenu stráviť leto v prestížnom rockovom tábore, ale tam sa môže dostať iba ak bude pracovať v kuchyni ako kuchárka. To sa jej podarí. Keď ju v tábore začuje spievať tínedžerský popový spevák Shane Gray - inak známa hviezda, tak sa Mitchie otvoria dvere do sveta pop music. Spevák chce zistiť komu patrí ten krásny hlas. Mitchie však najprv musí prekonať svoje obavy, vyjsť z kuchyne a ukázať sa na verejnosti...

Zac Efron

21. února 2009 v 18:30 | Janča |  Herci

Zac Efron

Zac Efron je jedenadvacetiletý (narodil se 10.18.1987) americký zpěvák a herec z Kalifornie (San Luis). Přes hraní v několika seriálech a hrách se dostal až ke své nejznámější roli středoškoláka Troye Boltna z filmu Muzikál ze střední (anglicky hing scholl Muzical, zkratka HSM). V High School Musical se snaží Zac jako Troy s Gabrielou uspět v konkurzu na školní muzikál. Zac Efron si pak samozřejmě zahrál i v pokračování,hing scholl Muzical, kde se stejnými spolužáky trávi letní prázdniny na brigádě v golfovém klubu patřící rodičům Sharpay. Teď už Zac Efron natáčí i třetí díl hing scholl Muziacl3.
Kromě série High School Musical si zahrál také v dalším muzikálu Hairsprair, kde ztvárnil Linka Larkina.Spřátelení

21. února 2009 v 17:57 | Janča |  Spřátelení

Pokud se budete chtít spřátelit napište mi do komentářů toto:

1)Vaše jméno a adresu Blogu.

2)Popřípadě váš email.

A já vám dám vědět na blog...


Doufám že vás bude co nejvíc...

Hilary Duff

19. února 2009 v 18:44 | Janča |  Herečky

Hilary Duff

Povolání: Herečka, zpěvačka, módní návrhářka, textařka
Věk: 21
Datum narození: 28.9.1987
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Váhy


Životopis

Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu. Následně začala hrát malé role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie . Američani si tento seriál zamilovali...
Obrázky pejskové

19. února 2009 v 18:20 | Obrázky-Zvířáta
Obrázky pejsků :)